Dodání a vracení zásilek

Zásilka je zprocesována, zabalena a odeslána do 2 pracovních dnů od data zaplacení objednávky. Následná doba doručení dopravci se také pohybuje v rozmezí 1 - 2 pracovních dní. Celková doba dodávky je standardně do 4 dnů. Volba způsobu dodání se provádí během objednávky zboží a je možno zvolit dva způsoby:

  • na adresu určenou kupujícím v objednávce
  • prostřednictvím výdejny zásilek na adresu výdejny, kterou kupující určil

Maximální hmotnost zásilek je u Zásilkovny omezena na 5 kg, v případě České pošty je maximální hmotnost zásilky 10 kg. Cena za zabalení a doručení je u Zásilkovny 70 Kč, u zásilek přes Českou poštu je 149 Kč. Tyto ceny jsou připočteny k ceně objednávaného zboží a jsou hrazeny společně s objednávkou. V případě, že vaše objednávka přesáhne částku 2199 Kč, nebude balné ani poštovné účtováno.

V případě odstoupení zákazníka od smlouvy do 14 dní od data převzetí zásilky a v případě naplnění podmínek pro vrácení zboží, je zákazník povinen zboží vrátit e-shopu do 14 dnů od odstoupení od smlouvy. Zákazník nese náklady spojené s vrácením zboží prodávajícímu, a to i v tom případě, kdy zboží nemůže být vráceno pro svou povahu obvyklou poštovní cestou.